Gminny Dzień Dziecka 2015

Nowy obraz

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z terenu gminy Mirosławiec na gminne obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 30 maja 2015 r. na  stadionie miejskim w godzinach od 12:00 do 16:00.Na wszystkich czeka moc atrakcji i wesołej zabawy.

UKŻ “Keja” zaprasza

UKŻ “KEJA”: Informujemy, że prowadzimy jeszcze nabór kandydatów na młodych żeglarzy.
W dniu 28.05.2015 o godzinie 16.00 odbędą się zajęcia żeglarskie nad jeziorem Kosiakowo, oraz 31.05.2015 o godz 13:00 podczas pikniku rowerowego. Zapraszamy członków naszego klubu oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Majowy wieczór filmowy

Przebojowy wieczór w OK

nuta

19 maja br. na deskach sceny Ośrodka Kultury w Mirosławcu wystąpili dwaj wspaniali artyści: Adam Sobierajski i Michał Gasz. Poniżej fotorelacja z koncertu.

Galeria

Święto wszystkich Mam w OK

Nowy obraz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mirosławca i okolic na koncert, a w szczególności wszystkie Mamy, Mamusie, Matule i Mateczki!

Dzień Sportu w Mirosławcu

Piknik rowerowy z Żywcem Zdrój

Nowy obraz

Eko Akcja na jeziorze Harcerskim

Zapraszamy na wspólne sprzątanie jeziora Harcerskiego. Startujemy o godz. 11.00 spod Ośrodka Kultury w Mirosławcu i świetlicy “Skrzydlata” w Mirosławcu Górnym.

Jak Muzeum do Mirosławca przyjechało

plakat mirosławiec

Od dziś – 16.maja br. – można zwiedzać / oglądać / brać udział w warsztatach w ramach projektu “Muzeum na kółkach”. Muzeum zostanie w Mirosławcu do poniedziałku 18.05 br.

Największe przeboje muzyki rozrywkowej i klasycznej w Mirosławcu