Akcja Żonkile w Mirosławcu

Z okazji 74. rocznicy powstania w getcie warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN już po raz piąty zorganizował ogólnopolską akcję upamiętniającą powstanie w getcie warszawskim, w którą włączył się również Ośrodek Kultury w Mirosławcu.

Artystki z Mirosławca na festiwalu „Shalom” 2017

7 kwietnia br. już po raz siódmy w Kaliszu odbył się Festiwal Pieśni Żydowskiej i Izraelskiej „Shalom”.

Talenty z Mirosławca na Gali w Drawsku Pomorskim

4 kwietnia br. w Drawsku Pomorskiem odbyła się VII Powiatowa Gala Talentów, na której nie zabrakło reprezentantów z Ośrodka Kultury w Mirosławcu.

Przerwa świąteczna w OK

Informujemy, iż Ośrodek Kultury w Mirosławcu i Muzeum Walk o Wał Pomorski w dniach 14 – 17 kwietnia 2017 r. (piątek – poniedziałek) będą  nieczynne.

EkoQulturka z dofinansowaniem FIO

Miło mam poinformować, że Stowarzyszenie EkoQulturka uzyskało dofinansowanie z programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – konkurs 2017, którego organizatorem było Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Bieg „Festiwal kolorów” w Mirosławcu

Stowarzyszenie EkoQulturka, Mirosławiec Bioregion i Ośrodek Kultury w Mirosławcu serdecznie zapraszają do udziału w I biegu „Festiwal kolorów”, który odbędzie się 3 czerwca br. w Mirosławcu.

Dni góralskie w OK Mirosławiec

W dniach 1 – 2 kwietnia br. gościliśmy w Ośrodku Kultury w Mirosławcu członków zespołu „Mały Haśnik” z Żabnicy.

Jarmark na Wielkanoc

Zapraszamy na VIII Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 9 kwietnia br. (niedziela) w godz. 10.00 – 13.00, na placu przed OK Mirosławiec.

EkoQulturka i OWES Wałcz zapraszają na szkolenie

Stowarzyszenie EkoQulturka we współpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecineckiego z Wałcza, serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA – Małe Inicjatywy Lokalne edycja 2 dla stowarzyszeń.