Letni seans filmowy dla dzieci

WIECZÓR FILMOWY 31-07

Świetlicowe spotkanie

Nowy obraz

8 lipca br. do Piecnika przyjechały, dzięki uprzejmości 12 Komendy Lotniska w Mirosławcu, dzieci i młodzież ze wszystkich świetlic gminy Mirosławiec. A tam morze atrakcji… odbył się turniej piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej grupie był remis, natomiast w starszej wygrał Mirosławiec Górny.

Festiwal Żubra po raz czwarty

foto

W dniach 4 – 5/07/2015 r. już po raz czwarty byliśmy organizatorem (wspólnie z Mirosławiec Bioregion) Festiwalu Żubra. Kto był ten wie, że było świetnie, a kto nie był, niech żałuje.

Galeria 1              Galeria 2

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim partnerom, sponsorom i patronom.

Lato w teatrze

foto

W dniach 29 – 30/06/2015 r. w Mirosławcu gościli aktorzy biorący udział w akcji “Lato w teatrze”. Poniżej przedstawiamy fotogalerię z imprezy.

Galeria

Kampania „Alkohol ciągnie na dno”

Kampania plakat mały

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego ruszył z kampanią informacyjną „Alkohol ciągnie na dno”. Kampania jest kontynuacją wcześniejszych działań Samorządu Województwa dotyczących promocji bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Jej celem jest propagowanie trzeźwości i ukazanie zagrożeń i negatywnych skutków spożywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych podczas letniego wypoczynku, szczególnie nad wodą.

Festiwal Żubra 2015 – czasowa organizacja ruchu drogowego

Informujemy, iż w dniach od 03 lipca 2015 roku do 06 lipca 2015 roku w Mirosławcu na ulicy Parkowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Wolności (droga krajową na 10) do zjazdu w rejonie parkingów przy Cmentarzu Komunalnym zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu wg. projektu organizacji ruchu pn. : “Czasowa organizacja ruchu na czas organizacji imprez masowych i rozrywkowych na stadionie miejskim w Mirosławcu na ulicy Parkowej na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową na 10 do zjazdu w rejonie parkingów przy cmentarzu komunalnym” o nr ewidencyjnym: KD.7120.12.2015 z dnia 08.06.2015 r.

Wakacyjne godziny pracy

Nowy obraz

Informujemy, że zmieniają się godziny pracy Ośrodka Kultury w Mirosławcu i świetlic gminy Mirosławiec w miesiącach wakacyjnych.

Odliczanie czas zacząć!

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ

„FESTIWAL ŻUBRA 2015”

Sukces na zawodach strzeleckich

Nowy obraz

12 czerwca br. członkowie koła strzeleckiego z Ośrodka Kultury w Mirosławcu wzięli udział w XVI Memoriale Jerzego Gajewskiego w Pile. Organizatorem zawodów był Zarząd LOK Wałcz oraz Koło LOK Człopa, przy udziale Samorządów miasta Wałcz i Człopa.

Seans filmowy dla dzieci

Jak w każdym miesiącu, tak i w czerwcu zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na seans filmowy OK Mirosławiec.