Święto poezji w Mirosławcu

W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, tj. 21 marca, została przeprowadzona akcja „Autobus do poezji”. W ten sposób Ośrodek Kultury w Mirosławcu obchodził Światowy Dzień Poezji.

Kurs komputerowy w OK

Kurs komputerowy w OK

Od końca lutego  2017 r. Ośrodek Kultury w  Mirosławcu zorganizował dla osób chętnych, w wieku od  25. roku życia  i więcej, kurs komputerowy z obsługi pakietów Office, który zostanie zakończony uzyskaniem certyfikatu.

Bieg „Festiwal kolorów” w Mirosławcu

Stowarzyszenie EkoQulturka, Mirosławiec Bioregion i Ośrodek Kultury w Mirosławcu serdecznie zapraszają do udziału w I biegu „Festiwal kolorów”, który odbędzie się 3 czerwca br. w Mirosławcu.

Autobus do poezji

21 marca, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, obchodzony jest Światowy Dzień Poezji ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku. Z tej okazji Ośrodek Kultury w Mirosławcu organizuje akcję: „Autobus do poezji”.

Pokazy filmowe laureatów 10. Grand OFF Festival

W dniach 24 – 25 marca br. zapraszamy serdecznie wszystkich kinomaniaków z okolic Mirosławca. W te dwa wieczory zostaną zaprezentowane Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata 2016 r – Laureaci 10. edycji Grand OFF Festival w Warszawie.

Konkurs fotograficzny „Bioregion w obiektywie”

Burmistrz Mirosławca ogłasza konkurs fotograficzny „Bioregion w obiektywie” na zdjęcia do nowego serwisu internetowego www.miroslawiec.pl. W konkursie może wziąć udział każdy.

Nasze dziewczyny na Powiatowej Gali Talentów 2017 w Drawsku Pom.

Miło mam poinformować, że uczestniczki naszych kół zainteresowań zakwalifikowały się do finału Powiatowej Gali Talentów 2017 w Drawsku Pomorskim. A oto lista finalistów:
1. Adriana Trzmiel, Natalia Kołodziejczyk – kategoria duety,
2. Julia Grabiec – kategoria wokaliści,
3. Joanna Kułakowska – kategoria praca plastyczna, fotografia,
4. Julia Grabiec – kategoria praca plastyczna, fotografia,
5. Zuzanna Kułakowska – kategoria praca plastyczna, fotografia,
6. Abrakadabra – kategoria taniec.
Serdecznie gratulujemy dziewczynom i czekamy na 4 kwietnia br., kiedy to odbędą się finały w Drawsku Pomorskim.

Dyktando gminne o Złote pióro Burmistrza Mirosławca

Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Mirosławcu serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Mirosławiec do wzięcia udziału w  VI Dyktandzie gminnym o Złote pióro Burmistrza Mirosławca.

Usługi opiekuńcze w powiecie wałeckim

Potrzebujesz pomocy w opiece nad chorym w domu? Czy jest to osoba niesamodzielna ze względu na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność, wymagająca opieki, wsparcia w wykonywaniu czynności życia codziennego? Mieszka na terenie powiatu wałeckiego?  Zgłoś się do Nas! Pomożemy Tobie, w tych ciężkich chwilach

EkoQulturka z dofinansowaniem FIO

Miło mam poinformować, że Stowarzyszenie EkoQulturka uzyskało dofinansowanie z programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – konkurs 2017, którego organizatorem było Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.