29. Finał WOŚP

Szanowni Państwo;

Serdecznie zapraszamy do udziału w  29. Finale WOŚP, mimo panującego szaleństwa związanego z zagrożeniem pandemicznym, otwierajmy serca dla tych najmłodszych, bezbronnych.

Tegoroczny Finał odbędzie się w trochę innej scenerii oraz koncepcji, ale nie znaczy, że będzie mniej atrakcyjny.

  1. Na mieście oraz terenie gminy spotkacie, w tym roku tylko pełnoletnich Wolontariuszy – 5 osób, które będą kwestować z puszkami, jak zawsze oznaczone identyfikatorami.
  2. Puszki

W tym roku  prócz wolontariuszy  funkcjonują 2 epuszki Sztabu w Mirosławcu, gdzie można wpłacać  wirtualnie swoje  wsparcie (link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jpnqtz lub https://eskarbonka.wosp.org.pl/xelz4g )  oraz Puszka Stacjonarna, która została ustawiona w Ośrodku Kultury (wejście od Biblioteki) w godzinach pracy od  08:00-16:00, tam można wrzucać pieniądze już od dziś tj. piątek 15 stycznia br..

  • Będziemy Państwa zapraszać do spotkań na  LIVE na profilu  FB Ośrodka Kultury , tam będą odbywały się występy na żywo  naszych lokalnych  artystów min. występ wokalistów i solistów zespołu  Po Schodkach,  występ taneczny  Mini Ladies- Szkoła Tańca  Astra Luna, koncert  zespołu  Potargani, odbędą się prezentacje rzeczy i fantów, które można nabyć w ramach  29. Finału WOŚP.
  • Licytacje.

Niestety nie możemy przeprowadzić licytacji w takiej formie, jakiej robiliśmy to zazwyczaj, dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem będziemy zapraszać w ustalonych blokach czasowych do odwiedzenia naszego Sztabu i nabycia interesujących Państwa rzeczy. Oczywiście wszystko będzie odbywać się w rygorze sanitarnym i z określoną ilością osób, które będą mogły wejść jednorazowo do Sztabu.

O możliwości nabycia rzeczy będziemy na bieżąco informować.

Prosimy również o możliwość przynoszenia do sztabu w Ośrodku Kultury rzeczy na licytacje, to bardzo ważne, szczególnie w tym roku!!!

Mamy też gorącą prośbę do Państwa, o obecność i wsparcie, wrzucanie zdjęć z serduszkami naklejonymi, narysowanymi, wywieszonymi, zdjęć swoich i rodzinnych. Nie pozwólmy by pandemia odebrała nam satysfakcję i chęć pomagania innym oraz radość w uczestniczeniu w 29. Finale WOŚP.

Prosimy, bądźcie z nami na LIVE, to będzie ogromne wsparcie dla naszych wykonawców- dzieci i młodzieży, wsparcie, które udowodni, że bycie razem w tym trudnym czasie ma SENS.

Skip to content