Apel o dary na rzecz 23. Finału WOŚP!

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.
Ośrodek Kultury w Mirosławcu po raz kolejny włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich chcących się włączyć w organizację finału zapraszamy do współpracy.
Sztab WOŚP działający przy ośrodku zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, osób prywatnych i firm, którym los dzieci i seniorów nie jest obojętny, o wsparcie finansowe lub o przekazywanie gadżetów do licytacji podczas koncertu WOŚP w Mirosławcu. Całkowity dochód ze sprzedaży przelany zostanie na konto WOŚP. Gadżety prosimy przekazać do 9 stycznia 2015 r. (piątek).

Wesprzyjmy razem chore dzieci i seniorów!
Liczymy właśnie na Ciebie!

Skip to content