Eliksir młodości w wykonaniu UTW z Gryfina

Śmiech to zdrowie, a w tym spektaklu go nie brakuje, bowiem „Eliksir młodości” to zabawna i dowcipna komedia oparta na autorskim scenariuszu i na motywach bliskich wszystkim ludziom – a w szczególności tym w dojrzałym wieku.

Spektakl „Eliksir młodości” odbył się 14 czerwca br. na sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Mirosławcu. Reżyserią i scenariuszem zajął się pan Janusz Janiszewski przy współpracy aktorów. Aktorami tworzącymi Teatr Eliksir są głównie studenci Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz inni dojrzali mieszkańcy Gryfina – a także młodzież z Teatru Uhuru.

Sztuka opowiada historię pewnej nalewki na bazie spirytusu i olejku różanego, którą wymyśliła lokalna znachorka. Szybko okazuje się, że jest to „eliksir młodości”, który – po prostu działa! Przed mieszkańcami miasteczka Gryfino pojawiła się szansa odzyskania młodości! Wkrótce też cała gmina może stać się sławna, bogata i – co najważniejsze – odmłodzona!
Na spektakl nie przybył duża liczba widzów, ale zabawa – co można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w galerii – był udana.

Galeria

Skip to content