Konkurs kreatywny „Szybcy i śnieżni”

Aura za oknem w tym roku jest wyjątkowo zimowa, zachęca nas do zabaw na śniegu. Z tego względu, że MAMY śnieg , zapraszamy do wzięcia działu w konkursie kreatywnym pn. „Szybcy i śnieżni”.

Główne założenia konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 16 lat, zamieszkałych na terenie gminy  i miasta Mirosławiec.
2. Uczestnik wysyła zdjęcia lub filmik ze stworzonym według własnego pomysłu pojazdu śnieżnego (przy  możliwym zaangażowaniu rodziców, rodzeństwa lub całej rodziny i sąsiadów też).
3. Pojazd powinien być tak skonstruowany by mógł poruszać się na śniegu. Do wykonania pojazdu mogą być użyte wszystkie dostępne  materiały i przedmioty min. sanki, miotły, klaksony, światła, snopki siana  i inne  zgodne z  wyobraźnią Uczestnika i jego drużyny.
4. Uczestnik wysyła  max. 4 zdjęcia pojazdu , lub krótki filmik  pojazdu do max. 30 sekund na adres  email: okis.mc@wp.pl  do dnia  15.01.2021 r do godz. 15:00 w tytule  wiadomości prosimy wpisać: konkurs Szybcy i Śnieżni.
5. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 18.01.2021 r. do godz. 16:00 na stronie www.okwm.pl oraz na profilu Fecebookowym.
6. Organizator przyzna 3 nagrody ( drobny sprzęt  audio oraz pakiety promocyjne ufundowane przez Urząd Miejski w Mirosławcu). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Zwycięzcy uczestnicy  zostaną powiadomieni o możliwości  odbioru  nagród.

Prosimy zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem dostępnym poniżej.
Regulamin i karta zgłoszenia konkursu kreatywnego Szybcy i śnieżni .doc
Regulamin i karta zgłoszenia konkursu kreatywnego Szybcy i śnieżni .pdf

Zapraszamy do zabawy! 🙂

Grafika konkursu kreatywnego pn. Szybcy i śnieżni
Skip to content