Konkurs plastyczny w ramach programu „Po stronie Natury”

Już wkrótce rusza kolejna edycja programu Żywiec Zdrój „Po Stronie Natury”, w ramach której będziemy zachęcać Polaków do troski o przyrodę. Już 15 maja 2016 r. zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Po Stronie Natury, w ramach którego odbędzie się piknik w Mirosławcu. Z tej okazji firma Żywiec Zdrój zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły z gminy Mirosławiec do wzięcia udziału w specjalnych konkursach towarzyszących tegorocznemu Ogólnopolskiemu Dniu „Po stronie Natury”:
1. Konkurs Grupowy – Przygotuj przedstawienie
Kto może wziąć udział: Szkoły podstawowe i Gimnazja z gminy Mirosławiec
Temat konkursu: Za pomocą przedstawienia, pantomimy, skeczu lub innej formy występu zachęć innych do bycia po stronie natury (zachęcamy do wykorzystania strojów, dekoracji i/lub innych elementów wykonanych z recyclingu).
Termin: Przedstawienia zostaną wystawione w dniu PSN (15 maj 2016 r.) każda szkoła wystawia tylko 1 przedstawienie trwające max 5 min.
Nagrody
:  Zwycięska szkoła otrzyma dofinansowanie zakupu pomocy dydaktycznych, a zwycięska klasa – zaproszenia do kina. Przewidzieliśmy również symboliczne nagrody dla nauczycieli przygotowujących poszczególne zespoły.

 
2. Konkurs Indywidualny – dowolna techniką wykonaj pracę artystyczną
Kto może wziąć udział: Przedszkola,Szkoły podstawowe i Gimnazja z gminy Mirosławiec
Temat konkursu: Pokaż nam swój własny sposób na bycie po stronie natury. Możesz przygotować rysunek, zrobić zdjęcie lub nakręcić krótki filmik komórką. O zbieranie rysunków prosimy wychowawców a zdjęcia i filmy prosimy przesyłać na adres k.kowalska@gardenofwords.pl
Termin:
Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2016 r.

Nagrody: Na autorów najciekawszych prac czeka 20 zestawów plastycznych i 30 gadżetów programu „Po stronie natury”.

Skrócony regulamin

Regulamin konkursu

Formularz zgody opiekuna prawnego


Skip to content