Podsumowanie WOŚP 2021

Sztab 122 działający przy Ośrodku Kultury w Mirosławcu podczas 29. Finału WOŚP zebrał ostateczną kwotę 15 702,33 zł w gotówce oraz 3 600,00 zł z dwóch eSkarbonek, co łącznie dało kwotę 19 302,33 zł. Wielkie Brawa dla wszystkich mieszkańców Mirosławca.

Podczas Finału wspierało nasz sztab 5 Wolontariuszek, które zbierały pieniądze do puszek na terenie miasta jak i gminy. Mimo, iż ten Finał był inny niż dotychczasowe, nie zabrakło w programie występów artystycznych, na które każdy czekał. Zorganizowaliśmy 4 wejścia na żywo, zaczynając od pokazu udzielania pierwszej pomocy przy użyciu urządzenia AED.
Pokaz zaprezentowali ratownicy z OSP Mirosławiec, a komentarz do pokazu poprowadził Jan Kiepiela – ratownik medyczny.
Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały członkinie formacji Mini Lady Show działającej w ramach Szkoła Tańca Astra Luna Wałcz z sekcją w Ośrodku kultury w Mirosławcu. Kolejną niespodzianka był występ zespołu wokalnego Zespół Po Schodkach, który zaprezentował się w pełnej krasie. Gośćmi specjalnymi podczas występu byli: Joanna Jońska, Sylwia Kaszeń, Bartek Michalczyk i Anna Dzida, którzy razem z zespołem wykonali znaną już wszystkim „Pastorałkę Mirosławca” ?
Ostatnim wejściem na żywo był występ zespołu Potargani.. Niezwykle klimatyczny i nastrojowy koncert, zebrał w przestrzeni on-line ponad 1400 odtworzeń.
Zakończeniem całego Finału , było światełko do nieba, inne niż zawsze, ale niezwykle widowiskowe, z efektami 3D.
Wielkie podziękowania kierujemy do całego sztabu WOŚP w Mirosławcu – zrobiliście kawał dobrej roboty!!!I jedno jest pewne, na pewno będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Sie Ma! ❤️ #wosp2021

Skip to content