Rekordowy 25. Finał WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  działający przy Ośrodku Kultury w Mirosławcu serdecznie dziękuje za wsparcie i za udział w 25. Finale WOŚP, który odbył się 15 stycznia br.

Kwota, która udało się nam w tym roku zdobyć  czyli ponad  25 0000,00 zł, pokazała jak  wielkie, otwarte serca mieszkańcy Mirosławca mają. Nie chcemy mówić o pobijaniu rekordu, bo nie są to zawody sportowe, nie konkurujemy z nikim i z niczym – może tylko z przekornym losem i rzeczywistością. Akcja ta pokazała, jak wspaniale mieszkańcy Mirosławca potrafią się zjednoczyć!

W zeszłym roku  podczas 24 Finału ogłosiliśmy zbiórkę złota, odzew mieszkańców był  jednoznaczny – pomożemy. Dzięki ofiarności i hojności mieszkańców mogliśmy wykonać  2 złote serduszka z grawerem, każde o wartości rynkowej przekraczającej 1 700,00 zł.

Oba serduszka zostały wylicytowane przez osoby prywatne – mieszkańców Mirosławca za kwoty: 4 000,00 zł + 1 750,00 zł dołożyli: Radni Rady Miejskiej w Mirosławcu, Burmistrz Mirosławca, zastępca Burmistrza Mirosławca, Sekretarz Gminy i Miasta Mirosławiec, Skarbnik Gminy i Miasta Mirosławie, oraz 3 000,00 zł.

Finał WOŚP  wspierany był  również przez  OSP Mirosławiec i Bronikowo, ZS w Mirosławcu i Piecniku, Koło Rodzina Wojskowa w Mirosławcu- która przygotowała kawiarenkę „Pod dobrym Aniołem” oraz  Pogotowie Energetyczne z Wałcza, które  od samego rana pomagało  Nam usunąć awarię.

Dziękujemy za  energetyczne występy zespołu „Bezjahzgh” oraz grupie ZUMBA fitness z OK Mirosławiec i wokalistkom Natalii i Adzie.

Dziękujemy również lokalnym artystom oraz uczestnikom zajęć artystycznych OK Mirosławiec za przygotowanie przepięknych i jedynych w swoim rodzaju obrazów, ręcznie malowanych ozdób szklanych, przepysznych drożdżówek, pierników i tortów, jak również właścicielce Gabinetu Kosmetycznego Justyna Ruta w Mirosławcu za aranżację saloniku piękności.Dziękujemy za przekazanie tak dużej ilości  fantastycznych rzeczy na licytację.

Po stokroć dziękujemy naszym Wolontariuszom, którzy mimo mrozu kwestowali całą niedzielę.

Poniżej przedstawiamy  listę darczyńców:

Ireneusz Pałka MATRIX, Marek Sakowicz Apteka NOWA, Tomasz Pawlik, Justyna i Roman Ruta, Zofia i Stanisław Orawiec, Leszek Mazur, VET CENTRUM MIROSŁAWIEC PAŃSTWO STARZEWSCY, FREDWINGS SP. Z O.O., BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MIROSŁAWCU, GMINA I MIASTO MIROSŁAWIEC, ELŻBIETA CZERINK, Cukiernia Kozacka z Kalisza Pomorskiego, Cukiernia Szędlak z Człopy, MAGDALENA SITEK, KATARZYNA TURSKA, GRAŻYNA KUGIEL 7 OGRODÓW, TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI BRYZA, WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE, Ryszard Szereniawski, Beata Kmiecik, P.H. – U. Państwo Ławeccy, Grzegorz Wankiewicz, Elżbieta Trepczyńska, Garden Joanna Szpecht – Dusza, Wanda Kwiatkowska, Szymon Kosiba, Miejsko – Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ryszard Buniak.

Zapraszamy za rok. Się ma !!!

Galeria

Skip to content