TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji 79. rocznicy walk o Mirosławiec

Uwaga! ‼️ Uwaga ‼️
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Już w najbliższą sobotę, 10. lutego, w sali gimnastycznej SP Mirosławiec odbędzie się TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji 79. rocznicy walk o Mirosławiec.
✅ Rywalizacja toczyć się będzie pomiędzy lokalnymi drużynami zakładowymi, ale NIE TYLKO! 🙂
✅ Na dzień dzisiejszy zakontraktowane mamy drużyny z firm Metaltech i Żywiec Zdrój S.A., 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, Matrix, a swoich sił spróbuje również drużyna Trampkarzy KS Mirstal Mirosławiec.
✅ Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 15. roku życia, którzy nie należą do żadnej drużyny ani nie są w stanie zebrać minimum 5 osobowego składu. W sobotę od godziny 10:00 będzie można zapisać się do drużyny „Reszta świata”, która również weźmie udział w rozgrywkach. A więc żeby zagrać – wystarczy pojawić się w gotowości do gry. Ilość miejsc ograniczona.
✅ Start TURNIEJU: godzina 11:00, planowane zakończenie 14:30.
📣 UWAGA ‼️ Dla wszystkich uczestników TURNIEJU KGW Kulturka Mirosławiec przygotuje pyszną zupę regeneracyjną!!!! Grzechu wartą!!! 😊
Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do obejrzenia tej pasjonującej rywalizacji!
ℹ️ P.S. Jeśli ktoś chce zgłosić się wcześniej – zapisy przyjmuje Grzegorz Plewa, a drużyny muszą posiadać minimum 5 osób w składzie.
—–
✅ Partnerzy Turnieju:
Skip to content