Weź głęboki oddech z EkoQulturką

Stowarzyszenie EkoQulturka od maja br. realizuje zadanie publiczne pod tytułem „Weź głęboki oddech” współfinansowanego ze środków Województwa Zachodniopomorskiego – Wydziału Ochrony Środowiska. Partnerem w projekcie jest Ośrodek Kultury w Mirosławcu.

Celem projektu jest zaprezentowanie na terenie BIOregionu Mirosławiec nowych programów przyczyniających się do niskiej emisji, CO2, opracowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, programy wdrażane w tematyce niskiej emisji przez powiaty i gminy woj. zachodniopomorskiego, jak również programy realizowane przez tzw. zielone organizacje III sektora.
W związku z realizacją projektu „Weź głęboki oddech” zapraszamy wszystkie organizacje, stowarzyszenia oraz podmioty działające z zakresie ochrony środowiska, w szczególności zajmujące się tematyką ograniczenia emisji CO2 do atmosfery, do wystawienia swoich stoisk promocyjnych podczas Festiwalu Żubra, odbywającego się w Mirosławcu w dniach 5 – 6 lipca 2014 r.

Skip to content