Zagraj z nami – szukamy wolontariuszy 26. finału WOŚP!

Zgodnie z wieloletnią tradycją także w tym roku Ośrodek Kultury w Mirosławcu włącza się w ogólnopolską akcję zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab został już oficjalnie zarejestrowany, ale bez pomocy osób o wielkim sercu nic nie będziemy w stanie zrobić. Rozpoczynamy więc tworzenie grupy wolontariuszy, którzy już dokładnie za dwa miesiące będą kwestować w ramach kolejnego wielkiego finału.

26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Dlatego już dziś zachęcamy do włączenia się w akcję.

Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem?

1. Zgłoś się! Do 1 grudnia przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami 26. Finału. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety wolontariusza ( do pobrania w formie papierowej w OK Mirosławiec- p. Asia Jońska) i dostarczenie jej osobiście do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza i rodzica / opiekuna.

Dodatkowo każdy wolontariusz musi dostarczyć zdjęcie o wymiarach minimum 800×800 pixeli w formacie jpg. Zdjęcia można dostarczyć na płycie lub przesłać mailem na adres: okis.mc@wp.pl. Ważne, aby każde zdjęcie było podpisane imieniem i nazwiskiem wolontariusza.
O tym, czy dana osoba zostanie zarejestrowana, jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostarczą błędne dane osobowe lub błędny format fotografii będą automatycznie usuwane przez system rejestracyjny.

2. Nr telefonu – W ankiecie koniecznie podaj swój numer telefonu, w ten sposób będziemy przesyłać najważniejsze informacje dotyczące Finału WOŚP.

3. Facebook – https://www.facebook.com/events/123125091717902/ – to wydarzenie utworzone przez mirosławiecki sztab. Będą tam zamieszczane ważne informacje dla darczyńców, ale i wolontariuszy. Warto dołączyć do wydarzenia.

4. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie.
Oświadczenie będzie można podpisać w dniach 4 – 5 grudnia br. w godz. 12.00 – 16.00 u przedstawiciela mirosławieckiego sztabu WOŚP – p. Asi Jońskiej.

5. Identyfikatory, puszki z banderolami oraz serduszka będzie można odebrać w siedzibie sztabu w dniu finału, tj. 14 stycznia 2018 r.

6. Wolontariusze oddają zaplombowane puszki w dniu finału w miejscu wskazanym przez szefa sztabu.

Czekamy na WAS!

Skip to content