Laur dla kultury

W dniu 28 marca 2014 r. w Wałeckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji wręczania nagród Laur Powiatu Wałeckiego.

Nagroda honorowa „Laur Powiatu Wałeckiego”, przyznawana jest raz w roku osobom fizycznym, osobom prawnym, instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym, zawodowym i gospodarczym oraz innym jednostkom organizacyjnym, które całokształtem działalności zawodowej i społecznej, wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego, społecznego lub sportowego rozwoju Powiatu Wałeckiego i jego promocji albo szczególnymi osiągnięciami indywidualnymi rozsławiły jego imię.

W tym roku Kapituła przyznała nagrody w kategoriach: działalność gospodarcza, działalność społeczna, działalność sportowa i działalność kulturalna.

W kategorii „KULTURA I NAUKA”, nagrodę główną „Laur Powiatu Wałeckiego” otrzymał Ośrodek Kultury w Mirosławcu.  Wyróżnienia w tej kategorii odebrali: Stowarzyszenie „Lider Wałecki” i Muzeum Ziemi Wałeckiej.

Jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni z tak prestiżowego wyróżnienia, jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim osobom, działaczom, stowarzyszeniom, zespołom, które działają na rzecz oraz współpracują z Ośrodkiem Kultury. Bez tej wzajemnej współpracy, nie osiągnęlibyśmy tak dużo. Ośrodek Kultury to ludzie i ich marzenia, które w OK mogą realizować.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

 

Skip to content