Szukamy wolontariuszy 25. finału WOŚP!

Jak co roku na ulice gminy Mirosławiec wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować na rzecz Fundacji WOŚP.  Od dziś czekamy na Wasze zgłoszenia – wiek nie ma znaczenia. Liczą się chęci i zaangażowanie.

Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem?

  1. Zgłoś się! Do 5 grudnia przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami 25. finału. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety wolontariusza ( pobrania w formie elektronicznej – http://www.okwm.pl/wp-content/uploads/2016/11/Ankieta-do-zbiernia-danych-wolontariuszy-2017.pdf – lub w formie papierowej w OK. Mirosławiec) i dostarczenie jej osobiście do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza i opiekuna.

Dodatkowo każdy wolontariusz musi dostarczyć zdjęcie o wymiarach minimum 800×800 pixeli w formacie jpg. Zdjęcia można dostarczyć na płycie lub przesłać mailem na adres: okis.mc@wp.pl. Ważne, aby każde zdjęcie było podpisane imieniem i nazwiskiem wolontariusza.
O tym, czy dana osoba zostanie zarejestrowana, jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostarczą błędne dane osobowe lub błędny format fotografii będą automatycznie usuwane przez system rejestracyjny.

  1. E-mail – W ankiecie koniecznie podaj adres swojej poczty elektronicznej. W ten sposób będziemy przesyłać najważniejsze informacje dotyczące finału WOŚP.
  2. Facebook – https://www.facebook.com/events/462761457227411/ – to wydarzenie utworzone przez mirosławiecki sztab. Będą tam zamieszczane ważne informacje dla darczyńców, ale i wolontariuszy. Warto dołączyć do wydarzenia.
  3. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie.
    Oświadczenie będzie można podpisać w dniach 8 – 9 grudnia br. w godz. 13.00 – 18.00 u przedstawiciela mirosławieckiego sztabu WOŚP – p. Asi Jońskiej.
  4. Identyfikatory, puszki z banderolami oraz serduszka będzie można odebrać w siedzibie sztabu w dniu finału, tj. 15 stycznia 2017 r.
  5. Wolontariusze oddają zaplombowane puszki w dniu finału w miejscu wskazanym przez szefa sztabu.

Czekamy na WAS!

wosp-logo-2015

Skip to content