Zmiana organizacji ruchu – Festiwal Żubra 2023

Informujemy, iż w dniach od 28 czerwca 2023 roku do 3 lipca 2023 roku w Mirosławcu na ulicy Parkowej – na odcinku od skrzyżowania z ul. Wolności (droga krajowa nr 10) do zjazdu w rejonie parkingów przy cmentarzu komunalnym oraz w rejonie zaplecza stadionu (kierunek Mirosławiec Górny) – zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu wg. projektu organizacji ruchu pn.: „Czasowa organizacja ruchu na czas organizacji imprez masowych i rozrywkowych na stadionie miejskim w Mirosławcu w ciągu ulicy Parkowej” o nr ewidencyjnym: KD.7120.39.2023.

Dla uczestników imprezy przewidziany jest niestrzeżony i bezpłatny parking na terenie boiska zapasowego przy stadionie miejskim.
Przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanej zabawy!

Informujemy, iż w dniach od 28 czerwca 2023 roku do 3 lipca 2023 roku w Mirosławcu na ulicy Parkowej – na odcinku od skrzyżowania z ul. Wolności (droga krajowa nr 10) do zjazdu w rejonie parkingów przy cmentarzu komunalnym oraz w rejonie zaplecza stadionu (kierunek Mirosławiec Górny) - zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu wg. projektu organizacji ruchu pn.: „Czasowa organizacja ruchu na czas organizacji imprez masowych i rozrywkowych na stadionie miejskim w Mirosławcu w ciągu ulicy Parkowej” o nr ewidencyjnym: KD.7120.39.2023.
Dla uczestników imprezy przewidziany jest niestrzeżony i bezpłatny parking na terenie boiska zapasowego przy stadionie miejskim.
Przepraszamy za utrudnienia i życzymy udanej zabawy.
Skip to content